| biancaa_3285 a întrebat:

Buna am o intrebare : care tigari sunt mai bune marlboro sau winston( alea subtiri) dau funda si voturi
mie im zic prietenele mele ca winston te ametesc si as vrea sa le incerc si eu pe alea subtiri

Răspuns Câştigător
| Pandicorn123 a răspuns:

Biancaa ascultama nu i se intampla nimic acum la inceput chiar daca fumezi si 100 de tigari pe zi... ei bine atunci ti se poate intampla ceva rau cu siguranta dar cjestia e ca nu simti la inceput ci simti dupa intimp, o sa faci cancer lasate de fumat e pentru binele tau. asculta-mi sfatul si vei avea mai mult noroc

2 răspunsuri:
| biancaa_3285 explică:

Da nu mi se intampla nimic am fumat chestii si mai rele ca marihuana si n-am nimic

| MegaDas14 a răspuns:

Niciuna.
Doamne feri, lasa-te de fumat.