| Aliiiin a întrebat:

am o intrebare, daca o fata ma saluta dimineata la scoala si cand se termin orele si imi zambeste inseamna ca ma place?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place si probabil asteapta sa faci primul pas[cucereste o daca o placi si tu]

| ImHereForYou a răspuns:

Nu!
Nu ma fiti si voi asa(Vai! Se uita la mine! Ma place)Nu! Poate ca vrea sa fiti prieteni sau poate ca te place! Intreab-o!
Sh incearca sa o bagi si uh in seama!
Sper ca te-am ajutat!

| Roxidd19 a răspuns:

Nu neaparat...Depinde...Oricum o poti intrebawinking nu ai nimic de prierdut!winking

| Aliiiin explică:

Sii daca ii se pare ca o urmaresc prea mult se poate supara pe mine?

| papusha96 a răspuns:

Cred ca da, te place si asteapta...