| MihaelaMiikii a întrebat:

am o intrebare lunga si poate ca ciudatalaughingAm fost cu un baiat si ne intelegeam super dar am m am despartit de el dupa 1 saptamana ptc. diriga mea era suspicioasa. apoi s a cuplat cu altcineva si etchappy dar acum este singur, si am inceput sa ne apropiem unul de altul din nouwinkingdar el se mai comporta asa si cu alte fetesad dar eu am realizat ca tin la el, si azi m a pupat pe obraz si am vorbit dar nu stiu, vi ce credeti, ma place sau face doar asaahappy MULTUMESC MULT!

Răspuns Câştigător
| Co5m1n a răspuns:

Baietii, din pacate, pot fi cateodata la fel de dificili ca fetele (fara ofensa). Nu stiu de ce s-a bagat diriga in chestia asta, nu ar fi trebuit. Iar cu baiatul, nu stiu sigur. Ori tine la tine, si-a dat seama de greseala facuta si acum incearca sa-si repare greseala, sau o face doar ca sa o faca pe cealalta fata geloasa. Parerea mea ar fi ca tu sa incerci sa vorbesti cu cealalta fata, sa vezi de ce s-au despartit, si poate acest lucru te va lamuri. Sper ca am putut fi de ajutor.

2 răspunsuri:
| PassingBY a răspuns:

Noi nu cred că avem de unde să ştim. Cred că cel mai bine este să vorbeşti cu el şi să afli.

| Anncuu a răspuns:

Baietii, din pacate, pot fi cateodata la fel de dificili ca fetele (fara ofensa). Nu stiu de ce s-a bagat diriga in chestia asta, nu ar fi trebuit. Iar cu baiatul, nu stiu sigur. Ori tine la tine, si-a dat seama de greseala facuta si acum incearca sa-si repare greseala, sau o face doar ca sa o faca pe cealalta fata geloasa. Parerea mea ar fi ca tu sa incerci sa vorbesti cu cealalta fata, sa vezi de ce s-au despartit, si poate acest lucru te va lamuri. Sper ca am putut fi de ajutor.