| Alexutza_6740 a întrebat:

am o intrebare mai delicata pentru minelaughing
Am cei 2 dinti din fata scosi putin afara si mi-ar trebui un aparat dentar fix cam cat timp ar trebui sa-l port?big grinFunda:X

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Daca e fix 2 ani (stiu sigurhee hee)
BaFTha`!

| Fllorentina a răspuns:

Pai dupa ce se indreapta, sigur nu vei mai avea nevoie...Medicul iti va spune cu aproximatie cat va trebui sa il porti big grin.
Eu cred ca 2 ani va trebui sa il porti pentru a avea niste dinti faini laughing
Sabatori fericite!:*

| DeeaLove4 a răspuns:

Pai vreo 2-3 ani Fundalove struck

| no1cares a răspuns:

Pai de obicei 1 an sau 2
depinde cat de repede se apropie ceilalti dinti happy

| BrigitteMore a răspuns:

Aproximativ un an

| timeea7 a răspuns:

Cum Doamne fereste sa porti 6 ani aparat dentar?rolling on the floor

pana in 2 ani de regula...batting eyelashes

sau in cazuri mai grave 2 ani si... dar in cele mai multe cazuri pana in 2 ani

| alexandra_8531 a răspuns:

Pai...si eu am purtat aparat...si cred ca va trebui sa-l porti.cam 2-3 ani