| slyde a întrebat:

Buna am o intrebre am auzit ca 777 e numarul lui D-zeu si unu a mai zis ca 888 e numarul lui D-zeu care este daca doriti sa ziceti ceva dgenu ce te intereseaza sau din astea mai bine nu postati pentru ca am patit cu unu la alta intrebare happy scuze pentru categoriehappy funddatonguetongue

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Până la un anumit punct aveți dreptate amândoi. Pentru a te edifica pe deplin citește aici
http://www.crestin.ro/vezi_studiu.php?id_art=36
777 ar fi numarul divinității
888 reprezintă valoarea numelui Isus.

2 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Pai stiu de 7 ca nr nu Dumnezeu si 666 este cel cu coarne

| katy a răspuns:

Eii astea's prostioare scoase de copii, nu te mai lua dupa astfel de aberatii.ia sa le spui sa sune la nr ala sa vada daca le raspunde Dumnezeulaughing