| DamianHîrciogul a întrebat:

Buna, am o mare problema cu parul din zona aia si parul de pe burta...Cum pot scapa de el? Imi e scarba de mine...

-F U N D A-

5 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Ceară.
Crema depilatoare.
Nu ar fi ok cu lama, mai ales pe burta.

Daca vrei rezultate pe un termen mai lung, există și alte metode mai sofisticate la care poți apela. Documentează te pe internet în privința tuturor tipurilor de epilare.
Nu îți fie scârbă, asta ești. Și nu cred că ești singura persoana care are problema asta.

| DamianHîrciogul explică (pentru GoldenZenith):

Cum ar fi? De aia am pus intrebarea aici ca sa nu caut pe net...Btw nu as vrea sa am par de loc si niciodata

| BiancaStoian a răspuns:

Hair....cleaner...

| DamianHîrciogul explică (pentru BiancaStoian):

Ai incercat?

| BiancaStoian a răspuns (pentru DamianHîrciogul):

E o spuma si iti dai cu ea unde vrei stai 4-5 minute si te speli si cade parul, nu de tot, dar o sa creasca mai greu