| ckdjckj a întrebat:

Am o mare problema.Sunt la profil mate-info si nu inteleg deloc informatica! straight face Am deja 2 de 4 si mi-e frica sa nu raman... Nu stiu ce sa invat ca sa inteleg problemele ca sunt cateva sute si nu le pot memora pe toate,va dati seama! Ce as putea face, nu stiti voi ceva site-uri? Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Discută cu profesorul spune-i că nu înțelegi încearcă să discuți cu el să te facă să înțelegi singură nu ai cum să înveți.

| ckdjckj explică (pentru Azµre):

Deageaba,am discutat cu el si ma ia la misto! Asa face misto de toti si nu intelegem de la el...si daca nu ne descurcam, ne lasa, fara sa stea pe ganduri!

5 răspunsuri:
| VladLungu a răspuns:

Daca nu esti inteligenta si nu prinzi repede nu ai ce cauta la profil mate-info.Eu zic sa te trasferi la uman cat ai mai ocazia pentru ca la BAC o sa iti fie greu.

| ckdjckj explică (pentru VladLungu):

Si cum ai vrea sa intelegi daca el nu ne-a predat nimic inainte, nici o notiune introductiva, ne-a si bagat la probleme.De ex tu esti in stare sa rezolvi un exercitiu la mate, daca nu ai facut lectia sau daca nu ti-a explicat profesorul?

| VladLungu a răspuns (pentru ckdjckj):

De unde esti?

| ckdjckj explică (pentru VladLungu):

Bistrita.De ce?