| Kiduuu_5240 a întrebat:

Am o mica/mare problema..Am 15 ani si am 69 de kg...As vrea ca la sfarsitul verii sa am in jur de 64-63, poate chiar si mai putin! Am cautat de net dieta Dukan si mi se pare destul de buna:-s! Ce ziceti..este potrivita pentru varsta mea sau nu? Va rog sa imi spuneti parerile voastre despre ea(daca ati incercat), sa imi dati diete care v-au ajutat pe voi! Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Apeleaza la un nutritionist el te va ajuta iti va spune exact ce si cum. Bafta!

| Kiduuu_5240 explică (pentru Elvina):

Nu imi pot permite unulsad!

| Elvina a răspuns (pentru Kiduuu_5240):

Tu dar te duci doar la o sedinta sa-ti faca un program special pentru tine cu ce sa mananci in fiecare zi. Costa cel mai scum 1 milion.