| yyyy a întrebat:

Am o mica/marfe problema.
Saptamana viitoare e ziua fostului meu prieten si nu stiu daca ar fi o ok sa-i cumpar ceva.
Ne-am despartit acum 2 luni si am avut parte de multa drama in ultima vreme. am avut o mica cearta acum cateva zile care s-a incheiat cu ignore pe messenger, facebook etc.
Nu stiu ce sa fac. daca ar trebui sa-i fac un cadou. ce sa-i iau?

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu ii lua nimic. Ii poti ura la multi ani, si atat.

| Marijuana a răspuns:

Cum sa-i iei cadou daca s-a lasat cu ignore? Un mesaj cu la multi ani ajunge zic eu.

| JazzTango a răspuns:

Buna. daca tu consideri ca mai are rost