| Alexandra_Dogaru_1993 a întrebat:

Am o prietena care de curant s-a despartit de un baiat care in timpul relatiei spunea ca nu traieste fara ea si acum i-a spus ca nu a insemnat nimic pentru el. Cum as putea sa o fac sa se simta mai bine? Nu cred ca o sa il uite cu una, cu doua, dar as dori sa o fac sa zambeasca, si sa inteleaga ca el nu merita atata plans! big grin
Ajutor :O3

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai nu iti mai vine sa zambesti cand auzi asemenea vorbe din gura celui care credeai ca te iubeste, iesiti si distrati-va in oras

| Alexandra_Dogaru_1993 explică (pentru mona):

Multumesc mult la asta nu m-am gandi! happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Orice inceput are si un sfarsit mai aproape sau mai tarziu. Nimeni nu e de neinlocuit, adevarul doare...din pacate!

| Hao2234 a răspuns:

Pai ai putea sal scoti la o inghetata si sa vorbiti sau fai cunostinta cu alta fata