| 3YOyo a întrebat:

Buna straight face. am o prietena foarte buna. ma rog aveam [cred]. dar ea acum nu prea ma mai baga in seama si sta cu alta fata si pe mine ma da cam la o parte si sunt foarte geloasa... Nustiu ce sa fac ca si ea sa simta la fel si ce credeti? imi este prietena adevarata?

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Cel mai bine este sa vorbesti cu ea, poate este ceva care o supara sau nu ii convine. Oricum, daca ea nu mai vrea sa fiti prietene, nu ai ce sa faci decat sa ii accepti decizia. sad

| 3YOyo explică (pentru TiffanyღBJ):

Paai asi vorbi dar pun pariu ca zice ca nu-i adevarat...puppy dog eyes[a mai facut asa]

1 răspuns: