| DuLcyK a întrebat:

am o prietena si ea ma mintit de foarte multe ori ca de exemplu : ea a fost cu un baiat care ii erea interzis, adica mama ei nu o lasa sa fie cu el si i-am dat un sfat bun ca sa nu fie. iar acum 2 zile am aflat ca sunt impreuna de ceva timp. voi ce credeti sa ii mai da o sansa? Sa fim din nou ca la inceput cele mai bune prietene? Si daca da, argumentati va rog, funda!

Răspuns Câştigător
| kytsi a răspuns:

Pai ati dau un sfat minteo si ulaughing nebuna mhea maa faci mincinoasalaughing

2 răspunsuri:
| AlexaMaria090997 a răspuns:

Buna.nu e chiar o minciuna din dragoste faci orice.oh go on.Eu nu cred in prietenie asa de mult fiindca pri mea cea mai buna mi-a facut foarte mult rau.Nu e ceva rau sa fi cu un baiat...Interzis.laughing)...hai sa fim seriosi daca sa plac.oh go on. Poate ca nu era pregatita sa iti spuna.[].iti dau un sfat.nu crede in prieteni.fiindca te vor trada.Eu am 14 ani si am inteles asta.mai am 2 pri.si restul amici.Dar cel mai bine ma inteleg cu mama.ea ma asculta.imi da sfaturi.si cel mai important nu ma barfeste, nu spune nimanui daca am facut ceva.[].O ador.

| DuLcyK explică (pentru AlexaMaria090997):

Problema este ca daca m-ar fi mintit doar asta erea ok.dar ea minte si cand zice ca se duce sa doarma! Eu cred ca noi 2 avem o prietenie mincinoasa sad