| purpleicetwice a întrebat:

Hey hey! Am nevoie de ajutor de la cei care se pricep la simnificatia viselor. Deci am visat ca eram in apartamentul din orasul natal din Romania, si eram eu, bff ul meu, alti 2 baieti pe care ii cunosteam si mai multe persoane pe care nu le recunosc in sufragerie. Fast forward cand eram pe holul din apartament si in fata mea era prietena mea cea mai buna si in spatele meu un baiat la care nu i-am vazut fata. Si mergeam noi chill pe hol cand baiatul din spatele meu mi-a dat o palma la fund, eu nu am zis nimic. Prietena mea din fata s-a intors si a zis ' bă ce faci' si el nu a raspuns. Mai facem cativa pasi si imi mai da o palma tot la fund dar fooarte tare, prietena mea s-a intors din nou si a zis 'ce p*** mea faci c***e?' *asa vorbeste mereu laughing*, si el a zis 'nimic'. Ea a zis ' ce faci? Imi f*** prietena aici?', la care baiatul din spatele meu a raspuns ' ma subestimezi?' si efectiv m-a tras de mana tare in camera mea. Siii de aici nu stiu.
Sunt curioasa daca inseamna ceva visul asta. Eu nu sunt genul de fata care lasa baietii dea palme la fund, doar daca e prietenul meu. Si cum pe acest baiat care nu i-am vazut fata l-am lasat si nu am zis nimic.
Ps nu am nici un crush acum, dar daca as avea, ar influenta cu ceva semnificatia visului?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, probabil ca visezi la ceea ce te gandesti in timpul zilei, mai nasol este ca-ti place ce primesti si nu reactionezi cand ti se intampla asta.

1 răspuns:
| danay72 a răspuns:

Visele nu înseamnă nimic. Apar din mulțimea gândurilor.