| ThatGirl77 a întrebat:

Am o problema.Acum vreo 2 ani de zile am intalnit intanplator un baiat si mi-a placut de el inca din prima zi.Nu am avut sansa sa vorbesc niciodata cu el si el cel mai probabil nici nu stie ca exist.Chestia e ca mi-am facut foarte multe iluzii si cateodata simt ca m-am indragostit.Este asa ceva posibil? Eu sunt sigura ca el nu e asa cum mi-l imaginez eu dar ma rog,asta e situatia in care ma aflu.Mi se pare ca am innebunit, gen nici nu il cunosc si ma gandesc tot timpul la el.Ati fost si voi in situatii de genul? Ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa vorbesti cu acest baiat, ca daca nu faci nimic nu se va intampla nimic

| WaterDrop a răspuns:

Dragoste la prima vedere, huh? Nu vei face nimic, pentru ca nu ai curajul necesar.Cine stie daca te refuza si apoi va spune tuturor ce ai facut.Ntz, nu suna bine.Mai bine stai si doar visezi la el.

| ThatGirl77 explică (pentru WaterDrop):

Aveam nevoie de o incurajare

| rares1237 a răspuns:

Salut fiind baiat nu prea credeam in "dragoste la prima vedere" chestia este ca sunt a8
a si amul trecut mi-a placut de o fata de la alta clasa vara trecuta si fix cand I.am spus asta la sfarsitul verii a plecat in Spania si ea a spus " si eu dar nu am avut tupeu sa-ti spun".Nu pierde sansa