| iancucristina a întrebat:

Prietenul meu s-a schimbat enorm, nu il mai recunosc parca numai este elsad

Numai este cel de la inceputul relatiei care mereu era langa mine, vroia sa stea tot timpu cu mine, ma suna, ne intelegeam bine.acum abia mai iese afara, prefera sa stea cu prietenii decat cu mineoh go ondesi stam pe aceeasi strada abia il mai vadstraight face

Am pus suflet in relatia asta foarte mult si ma doare cand imi face asaoh go on sunt zile in care ma si ignora foarte mult.sad

Am incercat sa vorbesc cu el dar degeaba, vorbesc singura el nu ma asculta. Avem aproape 3 luni de cand suntem impreunasad

Imi este dor de tot ce faceam inaintesimt ca il pierd, simt cum relatia se termina si eu nu pot acepta acest lucrucrying

Ce sa fac? ce ati face voi in locu meu? am nevoie de sfaturi de la voi

Sunt terminata numai stiu ce sa facsad

Răspuns Câştigător
| yekto a răspuns:

Gresesti. sunt aproape 3 luni de cand a inceput relatia ta cu el. doar ca acum nu mai sunteti impreuna. iti place sau nu asta e adevarul. daca unui baiat ii pasa nu se poarta asa. imi pare rau pentru tine ca ai investit sentimente in relatie dar ea s-a terminat (se pare).
sper ca nu ai facut dragoste/sex cu el.
mergi mai departe. da o petrecere cu fetele. stai o naopte la filme si plangi, cauta pe altcineva.
viata merge inainte important e ce invatam din lectiile ce ni le ofera

1 răspuns:
| StarkWolf a răspuns:

Pai incearca sa-l ignori si tu pe el sau sa il faci gelos sa vezi cum reactioneaza. Daca vezi ca nu merge si asa, decat sa-si bata joc de tine si sa te faca sa suferi mai mult mai bine te desparti de el!