| Irmmma a întrebat:

Am o problema.Am un prieten, si sunt cu el de la inceputul anului.Noi ne placem reciproc de vreo doi ani. Pot sa spun ca il iubesc. El vrea sa il sarut, sa ii arat ca am tupeu.Si eu vreau s'o fac, dar ceva ma opreste.Stiu ca cand saruti totul vine de la sine, dar ce sse intampla? I-am promis intr-un weekend ca o sa-l sarut si nu am facut-. Dupa aia ma tot intreba dc nu am facut-o, unde mi-e tupeul, etc.Azi m-am certat cu el din cauza asta. M-a mirat faptul ca mi-a vorbit urat.Si eu i-am vorbit pe un ton mai sictirit(nu fac asta de obicei), dar am facut-o pentru ca m-a enervat. El de obicei nu face asta.Nu vreau sa cred ca nu ma iubeste pentru ca imi spune asta si mi-o dovedeste.Stam impreuna, ne imbratisam, vorbim. Totusi el vrea sa il sarut eu.Si vreau s-o fac, deci vvreau! Ce sa fac? Cum? Va rog spuneti-mi. Fara bataie de joc!happyMssad.batting eyelashesFuunda.

4 răspunsuri:
| Irmmma explică:

Scuzati cacofoniablushing

| RoxannaST a răspuns:

Păi de ce n-o face el, dacă tot te iubește atâta?

| Prigatdevisine a răspuns:

Pfff...nu l-ai sarutat inca:d cam naspa
Stiu cum e...inceputul e greu:p nu ai tupeu, tie frica de cum o sa saruti, etc love struck fa-ti odata curaj si sarutal
Dupa o sa-ti fie mai usor. :*

| lovely1993 a răspuns:

Salut! Am fost si eu intr-o asa situatie, doar ca el nu astepta sa-l sarut, o facea singur. Nustiu, poate isi bate joc? Daca il iubesti i-ati inima-n dinti si inainte. Gindeste-te doar la tine, la placerea care o vei avea sarutindu-l, poate asa vei reusi. Dar fii sigura ca el are intentii serioase