| RyGoLeTa a întrebat:

Am o problema boxele nu se mai aud aproape deloc, calculatorul avea virusi si l-am dus la un baiat si l-a curatat si e chestia ca si inainte si dupa boxele erau asa.Ce au? Sau stricat sau este din calculator? Mentionez ca mai si bazaie.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Sunt terminate, boxele nu trebuie sa se manifeste asa, la ori ce gaget le-ai pune, odata ce se aude acel bazait si se aud incet sa fi sigur ca s-au stricat.Succes!

| RyGoLeTa explică (pentru daassh):

Multumesc mult! Imi poti spune si de ce pe google chrome se blocheaza youtube? Se vede intrerupt dar sunetul nu are nimica, of trebuie sa cumpar boxe noisad

| daassh a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Aceasta problema o intampini doar la Google Chrome? Daca DA! Incearca sa conectezi la PC niste casti sa vezi daca se aude tot asa(sau sa lasi direct pe difuzoarele lui, asa in caz ca e laptop), iar daca se aude tot asa inseamna ca problema e la PC sau conexiunea de internet

5 răspunsuri:
| CrazyGirl2 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.si de ziua mea, imi iau alte boxe. oricum, mai rezist o saptamanalaughing

| RyGoLeTa explică (pentru CrazyGirl2):

La multi ani!happy Da, pai ziua mea e pe 20 mailaughing nu mai pot rezistarolling on the floor Oricum chiar vroiam sa imi ia parintii si mie niste boxe care sa se auda calumea, iar acum am un motiv ca sunt stricatelaughing Spor la rezistat!laughing

| CrazyGirl2 a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Marsi!happy.eu nu mai rezist.nu pot sa ascult muzica, nu pot sa ma uit la serial, nu pot face mai nimcalaughing).