| Ionescu417 a întrebat:

Buna am o problema, imi place de o colega de clasa dar nu stiu daca ia ma place ne intelegem binisor dar cand sunt cu ea nu stiu despre ce sa vorbesc nu imi trece nimic prin minte parca mi se goleste capul si nu stiu ce sa zic ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pune un prieten comun să se intereseze ce părere are despre tine şi dacă ar vrea să fi-ţi împreună. Baftă!

| IloveME a răspuns:

Of adolescentii astia!
Prinde si tu tupeu si vorbeste cu ea!

| Cristi112 a răspuns (pentru IloveME):

Pai poti sa ii spui bancuri, sa incerci sa iti aduci aminte de o faza amuzanta din trecut ca sa o faci sa se simta bine, fa in asa fel incat sa se simta speciala ...gadil`o usor dar nu genul ala de gadilit pervers ..intelegi tu..fii tot timpul de parere ca si ea, seara mergi cu ea acasa si spune`i vorbe dulci ..Bafta smug