| victor01 a întrebat:

am o problema majora! este normal ca la 19 ani sa am doar 13 cm stiti la ce ma refer! cat ar trebui sa fie marimea normala pentru varsta mea?

Răspuns Câştigător
| ooolifeoolol a răspuns:

E asa si asa.Te situezi in medie la limita inferioara spre mic. Daca vrei sa te maresti putin poti incerca pompa bathmate.Desi nu am probleme de genul, chiar stau bine, iti pot spune ca functioneaza deoarece am incercat.

| victor01 explică (pentru ooolifeoolol):

Poti te rog sa-mi spui in cm. cam cat?

| ooolifeoolol a răspuns (pentru victor01):

Sub 13 cm mic, 13-16cm mediu, 16-18 mare, peste 18 foarte mare.

| victor01 explică (pentru ooolifeoolol):

Ok, iti multumesc de raspuns ai si funda.

| DanyD33 a răspuns (pentru ooolifeoolol):

Pot sa confirm. Daca te uiti pe net pentru studiile facute vei vedea ca esti usor sub medie. So, go out and have fun with it.
Daca vrei sa mai cresti sunt cateva solutii fara riscuri. Poti sa citesti despre bathmate si experienta mea cu pompa pentru marirea penisului aici https://idealpenis.blogspot.ro/......hmate.html

6 răspunsuri:
| NedeaAndrei a răspuns:

Depinde de fiecare, dar 13 com, gogulelaughing muta-te in Chinabig grin

| victor01 explică (pentru NedeaAndrei):

A da... hai sa vad cat o ai tu si fara aberatii te rog!