| Modric a întrebat:

stie cineva care ar trebui sa fie marimea normala a organului sexual barbatesc la varsta de 16-17 ani?[Dau funda!]

Răspuns Câştigător
| Ghiti2011 a răspuns:

Iti spun sigur nu exista o marime normala asta difera la fiecare forte mult exact ca si inaltimea dar din anumite estimari in timpurile noastre la 16-17 ani daca ai un 15-16 e bine iti creste putin cand te dezvirginezi da nu intru in detalii... nu te stresa cu asta tu sa te simti binelaughing

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 30-40 cm. daca e mai mica esti varza

| alexa2829 a răspuns:

16 cm