| watashiwa09 a întrebat:

Buna am o problema mama mea e plecata in strainatate si am ramas doar cu fratele meu si tatal meu si sufar mult dupa mama ea nu se va mai intoarce niciodata are pe altcineva acolo si cu tata nu ma prea inteleg cu el e orgoliu intre noi de 1 an. Deci nu stiu ce sa fac.Mereu a fost orgoliu intre noi eu cu tatal meu chiar si cand era mama acasa deci nu stiu ce sa fac ma simt nasol
ce sa fac?

1 răspuns:
| NPI a răspuns:

Zii mamei tale ca suferi de plecarea ei, si pleaca la ea laughing)