| Alexandraaa_6449 a întrebat:

Am o problema picioarele mele nu sunt frumoase adica sunt insa pulpa piciorului este foarte frumoassa dar mai sus dupa genunchi partea aia este asa moale si nu imi place.adica ii asa se misca asta ma deranjeaza neorm, credeti ca trebuie sa fac exerciti? dar este si tarziu deja este mijlocul meri si pana ii fac eu trece varacrying ce sa fac

2 răspunsuri:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Ne întrebi ce să faci. În primul rând, ai putea să înveţi LIMBA ROMÂNĂ! Abia după aia să te apuci să pui întrebări pe TPU. Şi poate data viitoare pui şi întrebarea la categoria corectăwinking.
Pa-pa.

| UNomBATRAN a răspuns:

Vino la mosu-- sa faci niste exercitii...