| CiprianRaul1123 a întrebat:

am o problema. Prietena mea s-a despartit de mine dupa 2 ani jumate de relatie. Nu i-am gresit cu nimic spune ca vrea sa fie singura. Nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma o iubesc enorm de mult. Multumesc

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

S-a plictisit de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa afli de niste motive concrete. Daca nu, mai astepti cateva zile si vei fi lamurit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu ea, afla din ce cauza sentimentele ii sunt tulburate. Trebuie sa aiba un motiv. Fii langa ea si arata-i cat de mult o iubesti. Trece prin situatii dificile, toti oamenii trec iar atunci cand suntem pusi fata in fata cu acel ceva ce ne ataca avem nevoie de sustinere morala. Iubirea e un sentiment periculos, la fel cum poate aduce fericirea, poate aduce si moartea. Arata-i ca tu o iubesti dupa cum spui, si fa-o sa vada partea cea buna, fi tu cel care ii distruge raul din suflet. Succes, sper sa fiti fericiti.