| m2704 a întrebat:

tocmai s-a despartit prietena mea de mine! dupa un am jumate,nu i'am gresit cu nimic,nu m-am uitat dupa altele, n'am mintit'o, ea m'a si inselat la inceput dar am iertat'o..si acum ma simt foarte ciudat parca ceva lipseste din mine,am o frica ca ce ma fac fara ea, tin enorm de mult la ea, motivul ei e ca s-a saturat sa aiba o relatie si vrea sa fie singura! nu inteleg nimiccrying

4 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Show a la kremm!

du-te si da-i sa sara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa o lasi o vreme sa se gandeasca. E greu sa treci prin asta, insa trebuie sa mergi mai departe.
Daca te-a inselat, nu stiu cat de mult te-a iubit... poate ca si-a gasit pe altcineva, insa nu vrea sa te raneasca si iti spune ca vrea o pauza.
Incearca sa o tratezi cu indiferenta. Poate ca ea crede ca se poate intoarce la tine cand are chef. Arata-i ca nu e asa, ca nu poate sa se joace cu sentimentele tale.
Incearca sa iesi cu alta fata, ea va vedea ca o poti inlocui si ca poti trai si fara ea, si poate se va intoarce la tine, daca te iubeste.

Daca s-a saturat sa aiba o relatie, n-ai ce sa facistraight face Trebuie sa mergi mai departe.happy
Bafta! kiss

| mada1820 a răspuns:

Te inteleg foarte bine si stiu prin ce treci, nu trebuie sa fie neaparat vina ta, ca ea a vrut sa se desparta de tine, dar poate vrea sa ia o pauza sau nu stiu care au fost argumentele ei cand s-a despartit de tine. Dar daca tine cu adevarat la tine nu iti face asta.

| xKidduHerexD a răspuns:

HeY!big grin
trebuie sa tii cont ca poate tu vezi lucrurile cu alti ochi poate ea a avut anumite probleme si chiar nu mai poate fii cu tine.tu iti amintesti sigur sigur ca nu ai gresit cu nimic? asta nu o poti garanta nici tu si in plus poate nu ai gresit dar ea a considerat ca da.fiecare vede lucrurile in felul lui. poate era genul de fata mai linistita mai in banca ei genul de fata cu remuscari si amintiri.de multe ori anumite lucruri ne fac se ne despartin de o persoana poate a trecut prin niste perioade mai grele financiar de familie etc. dupa cum ai spus si tu mai demult te-a inselat si un om nu greseste doar 1 data poate gresi si infinit ideea e ca poate a gasit pe cineva mai bun ca tine si asta nu trebuie sa te intristeze trebuie in primul rand sa analizezi cu ce ai gresit si mai ales sa vorbesti de urgenta cu ea pentru ca niciodata nu e prea tarziu si daca chiar o iubesti fa un efort si incarca sa-o impaci cu ideea ca e totul pentru tine.trebuie sa nu insisti dar nici sa te lasi dus de soarta trebuie doar sa scoti adevarul din ea si sa incerci sa te schimbi asta daca e vina ta daca nu va trebuii sa va impacati pentru ca dupa cum spui tu parca ceva lipseste din tine!
mult succes:* puup! funditaaa?puppy dog eyes