| Tedi_5070 a întrebat:

Buna!
Am o problema.:-s
Nu stiu ca sa mai fac?!
Nu merge sa instalez niciun yahoo messengercrying
Imi da o eroare!sad
Plz:*
Ajutorlove struck
Funda pentru cel care ma ajuta.:*

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ce eroare iti da?
ai mai avut instalat messenger pe pc?
si daca da ...de ce l-ai dezinstalat si cum?
Scrie ce eroare iti da!

neluL
| neluL a răspuns:

Deci nu mi-ai raspuns la intrebare! ai mai avut instalat messenger pe pc?
si daca da ...de ce l-ai dezinstalat si cum? Cum l-ai dezinstalat sau incerci sa instalezi alt messenger peste cel vechi? Ce windows ai?
Fa o scanare de erori registri aici si spune-mi rezultatul http://www.registryboosteronline.com/ Bafta!

| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
Mia aşteapă până mâine, poate se va rezolva problema.
Dacă nici mâine nu se rezolvă, ar fi bine să te adesezi unui specialist.
O seară plăcută!

| Tedi_5070 explică:

Pentru "neluL": pai cand il instalez dau run apoi se instaleaza putin si imi da
" Could not execute the external program c:\Winows\system32\regsvr32.exe."
Ce sa fac?crying