| SpectralSong a întrebat:

Buna TPUhee hee scuza-ti de categorie. Este pentru fete doar! Menstruatia mea a venit cu 8 zile mai repede..trebuia sa-mi vina in data de 14, si m-a tinut 3 zile.Este ceva normal sau grav? Funda:* cat mai repede

Răspuns Câştigător
| LoL2000 a răspuns:

Nu nu e nicio problema happy banuiesc ca nu s-a reglat inca si de asta ti.a venit mai devreme asa pateam si eu acum imi vine regulat nu.i nicio problema stai linistitawinking poate si si de la stres sau alimentatie asa ca nu.i bai laughingbatting eyelashes

| SpectralSong explică (pentru LoL2000):

Dar o sa imi vina din nou in 14 sau cum? ..sa stiu sa fiu pregatita.

| LoL2000 a răspuns (pentru SpectralSong):

De obicei daca ti.a venit mai devreme nu.ti mai vine odata tot luna aiawinking astepti pana luna viitoare happy

| SpectralSong explică (pentru LoL2000):

Bun.ms primesti fundahee hee

| LoL2000 a răspuns (pentru SpectralSong):

Aaa mersi laughing) si n.ai pentru. cewinking

5 răspunsuri:
| EmmyRock a răspuns:

Este ceva absolut normal, menstruatia nu vine in fiecare luna la aceeasi data.winking Sper ca te-am ajutat.happy