| beeib a întrebat:

Bunahappy
am o si eu mica mare problema...
sunt impreuna cu un tip care insa este in italia. pana la vara, cand ne vom vedea, nu vreau ca distanta sa ne desparta...
ce credeti ca ar trebui sa fac pentru a pastra relatia?happy

4 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Sa vorbesti cu el zilnic, sa-i povestesti tot ce faci el sa la fel sa ii amintesti cat de mult ti la el si ca iti e dor de el...surprinde`l cu tot felul de chestii fa`i un filmuletz cu voi doi...thinking

| valyalexia a răspuns:

Daca vorbiti mult si aveti incredere unul in celalat totul merge de la sine crede-ma dar sa ii spui si ce simti ca sa il apropii mai mult:*:*

| LoveJames a răspuns:

Incerca sa vorbesti cu el in fiecare zi...pe mess sau la telefon.Nu lasa sa creda el ca distanta va va desparti.big grin

| Cătălina_6063 a răspuns:

Ce coincidenta... La fel e si la mine noi vorbim pe mess ii spun mereu ca mi-e dor de el si el la fel...