| Vandici1Matei2 a întrebat:

Bună am primit niște bani (mulți bani) de la o ruda pe care părinți nu o suporta(am ajutat-o cu ceva) și de ei vreau sa iau un lamborghini ce sa le zic părinților (nu m-ar lasă să îl iau ce sa le zic (alt mod prin care am câștigat banii) (sunt la liceu) mulțumesc anticipat

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Sunt destul de multi bani. Chiar daca incerci sa ascunzi asta parintii tot vor afla de unde sunt banii. Cel mai bine le explici ca sunt banii tai, i-ai castigat cinstit (prin ajutorul oferit) si ca ai dreptul de a alege ce vrei sa faci cu ei. E destul de greu de crezut ca un copil la liceu ar putea face atatia bani atat de rapid, ceea ce ii va face pe parinti sa isi dea seama ca minti.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi tu dilema, ai nevoie de o masina ca sa poti sa mergi sa iei banii cash dar nu ai masina ca nu ai cu ce sa o cumperi ca nu ai cum lua banii aia cash. greu greu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa de mulți bani dacă ai primit, eu zic să îi pui în bancă și să cumperi mașina când nu o să depinzi de ei. Nu ai ce să le zici, doar adevărul.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum să îi minți.

| johnnny123 a răspuns:

De curiozitate, cu ce ai ajutat-o pe ruda aia de ti-a dat 400 000 de euro? Si cum ti i-a dat mai exact, cash sau ti i-a virat in cont?

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Bine ar fi sa nu ii fi obținut făcând șmecherii in acte. Si daca e așa poate vrei sa îți minți ruda si nu părinții.

| Vandici1Matei2 explică:

E super bogata și aroganta și i-am completat niște acte(Cash)!

| johnnny123 a răspuns (pentru Vandici1Matei2):

:-))))) Ti-a dat 400 000 de euro cash pentru ca i-ai completat niste acte?

Dar esti vreun mare specialist in completat acte, sau cum? Nu de alta, dar nu ai fost in stare nici macar sa iei bacul, cum ai devenit specialist in acte?

Hai ca te iert, ca deja te incurci in minciuni si nu mai stii pe unde sa scoti camasa.