| Bella116 a întrebat:

Am pus un anunt pe mercador ca am o haina de vanzare.Ma sunat cineva din alt judet si nu stiu cum as putea sa trimit.Gen sa nu iau teapa.Prin posta se poate ca atunci cand ajunge coletul sa plateasca si cei de la posta sa-mi dea banii?
Sau orice alta firma de curierat.
Daca respectiva persoana nu merge dupa colet? C as vrea sa dau sa se plateasca transportul dor la primire.
Cum sa fac? Dau funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca si vanzator mai greu iei teapa. ca trimiti prin curier sau posta atat timp ca e ramburs nu se va livra coletul decat dupa ce se face plata de catre cumparator

| Bella116 explică (pentru suntserios):

Prin ramburs eu platesc transportul si cei de la posta nu dau coletul daca nu primesc banii pe care i am specificat eu ca trebuie sa i primesc de la cumparator?

| jonsnow22 a răspuns:

Ia numerele unuia care mi-a dat teapa:0760147061 / 0765186504