| SecretKiss a întrebat:

Am sa va intreb ceva cu care ma lupt de vreun an. ce trucuri stiti, nu copy paste dupa google, de slabit, ce mancare care tine de foame cu adevarat si nu ingrasa, stiti? ia dati-mi voi o dieta >: nu complexa(fara cafea)...mai pentru copii(nu-mi spuneti ca n-au voie copiii)...big grin Funda mare mare la cel ce-mi da cea mai rapida dieta dar care functioneaza cu adevaratbig grin, jur ca dau funa:X:X

3 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Poate cel mai simplu ar fi sa mananci exact ce mananci acum (ca si alimente) dar in cantitati mai mici... ar trebui sa fie suficient si ar trebui 1-2 ore pe zi de sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa niste exerciti sau tine o dieta usoara, uite aici ceva www.dietapentrutine.blogspot.com

| lOki a răspuns:

Ok, in primul rand evita carnea rosie, branza, untul, chips-urile, bauturile carbogazoase. bea multa apa si daca ai timp alearga putin prin parc sau un loc cu multa vegetatie si apropiat de tine. dieta nu pot sa iti zic, doar o alimentatie sanatoasa, multe fructe si legume (ajuta si la fizic si la psihic)