| Elena_9064 a întrebat:

Am si eu cateva intrebarii pentru baietii.
Deci eu stau cu un baiat de 5 zile.
El mi-a spus sa nu zic la nimeni ca stau cu el.Cu motivul asta:
Eu nu vreau sa afle nimeni ca stau eu cu tine pentru ca "lumea" este rea si vorbeste prostii si poate vrea sa ne desparta.
Iar eu i-am zis ca eu nu cred varjeala cu "lumea", eu cred ca el nu vrea sa afle nimeni pentru ca ii este rusine cu mine sau poate crede ca o sa rada lumea de el ca sta cu mine. AM nevoie sa stiu de ce nu vrea sa afle nimeni.
Voi ce credeti? Voi il credeti pe el? Ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| MissIndependenttt a răspuns:

Practic.cand un baiat spune lucrul asta clar ii este RUSINE sau poate mai are pe alta... Daca s'ar mandri ca sta cu tine si daca te iubeste pai ar trebui sa faca in asa fel sa afle tot orasu, insa daca el vrea sa tineti ascunsa reletia.oh go onOricum gandeste'te bine si vorbeste cu el, si sa nu ai incredere chiar in oricine:*:*

4 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

ARE dereptate... cel putin asa e la mine cu o fata... Fix ieri mi-a spus ca vrea sa fim doar prieteni din caza colegiilor mei ca ne vorbeau pe la spate. Eu iti spun sa-l crezi, pentru ca nu ai ce pierde, dar, intereseaza-te si afla mai multe daca nu vrei sa-mi iei in serios raspunsul.

| Elena_9064 explică:

Multumesc pentru raspuns.

| InuIo a răspuns:

Nu il cred pe el. Personal cred ca e doar vrajeala ca sa nu rada lumea de el altfel nu prea ar avea motive sa spuna asta. Ai putea sa il intrebi direct daca ii este rusine cu tine sau sa iti spuna motivul pentru care nu ar vrea ca lumea sa afle. Probabil te place putin altfel nu ar sta cu tine dar in felul asta relatia nu va dura prea mult. Sper ca te-am ajutat.

| darckdreams a răspuns:

Te-ai gandit ca poate mai are pe cineva?! big grin