| Bubzm a întrebat:

Deci sunt cu baiatul acesta de cateva zile. Si e foarte dulce, dar doar atunci cand suntem doar noi 2. La scoala nici macar numai vorbeste cu mine si inainte vorbeam. Cred ca motivul este ca. Le-a spus prietenilor ca i-ar place de mine inainte sa fim impreuna si au inceput sa strige prin clasa. Problema e ca eu nu vreau o relatie ascunsa de ochii lumii. Cand e doar cu mine, e alta persoana. Care credeti ca ar fi motivul pentru care vrea sa tina secret si cum as putea sa-l fac sa fie altfel si de fata cu ceilalti? Va rog ajutati-ma straight face. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andr33a96 a răspuns:

Ori se teme sa nu afle cineva anume de relatia vostra ori nu te iubeste cu adevarat! happy

1 răspuns:
| StriKEruL a răspuns:

Iti zic eu daca ari fi chiar indragostit de tine nu iar pasa ce zic alti si iar pasa doar ce zici tu funda?