| carmenik_3098 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.big grin Cine imi da si mie o idee in legatura cu cadoul de Valentine's Day? La vara ne casatorim si nu as mai vrea inimioare si chestii din astea.help pls:X

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Ce zici de o rama foto digitala in care incarci niste poze care sa-i aduca aminte de niste momente frumoase petrecute impreuna. La chei puteti sa va puneti o jumatate de inimioara, e haioasa fara sa fie copilaroasa http://www.crownfashion.ro/......hei-638878

3 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Carmeniklove struck! Ar fi frumos sa-i dai o bratara au un lant cu numele tau^^. Multa BAfta!^^

| pick1990 a răspuns:

Poti sa ii iei un lantisor, dar finut, sau poti sa ii cauti o camasa frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot va casatoriti ai putea sa ii oferi asa ceva: http://www.ideaplaza.ro/......-day.html. Eu l-am oferit viitorului meu sot de ziua lui si a fost foarte incantat. Este un cadou mai interesant si mai deosebit. Si daca te mai uiti la ei pe site o sa mai gasesti multe lucruri foarte interesante. Casa de piatra...si multa bafta