| Lavinia20 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor. Imi trebuie negativul la mai multe piese... deocamdata vreau decat la una. Adica sa nu mai fie vocea decat instrumentalul(corect). Ma poate ajuta cineva? Un program ceva? Sau imi poate face cineva negativul? Daca da lasati aici id-ul sau prin mesaj pe TPU
Si inca ceva am nevoie de un program unde sa ma inregistrez cantand dar fara sa mi se schimbe vocea. stie cineva?
Astept raspunsurile si v-as fi recunoscatoare daca m-ati putea ajuta!

2 răspunsuri:
| HappyGirl_4236 a răspuns:

Te pot ajuta eu, ma ocup cu muzica, baga id : baby_Boo_emo si spune-mi de ce negativ ai nevoie :*

| HappyGirl_4236 a răspuns:

EU ma ocup cu muzica si iti pot face rost in 2 minute de orice negativ vrei :* add id : baby_boo_emo si spune-mi mai exact la ce melodie vrei negativ happy