| georgiana_7786 a întrebat:

Bunakissam si eu nevoie de niste sfaturi de la voi:de vreo luna a inceput sa imi placa de vecinu meu.Nu stiu daca si el ma place si nici eu nu i-am dat nimic de inteleslaughing. Chiar daca suntem vecini nu prea ne bagam in seama, nu ne vorbeam, insa de ceva timp observ ca s-au schimbat putin lucrurile.De cate ori ies pe afara si este si el se uita la mine, imi zambeste, intra in vorba cu mine, daca am tel la mine mi-l cere sa se uite la el, ma pune sa stau jos langa el, daca intreb pe cineva ceva raspunde el in locu persoanei, chiar azi am intrebat o fata daca vine in parc sambata si a raspuns el in loc sa raspunda fata aia, si a spus "da vin" si mi-a zambit si am zambit si eu putin la el, uneori se mai uita si in ochii meilove struck. Voi credeti ca ma place? ce as mai putea face in continuare, chiar nu stiuthinking, chiar am nevoie de sfaturi, va rog multlove struck

2 răspunsuri:
| alexxandra_9382 a răspuns:

Heii.>big grin

| alexxandra_9382 a răspuns:

Heiii.:*.pai ar trebui sa petreceti mai mult timp impreuna ca sa iti dai seama daca te place...pentru ca se poate sa fi observat ca il simpatizezi si de asta sa se schimbe...incercati sa interactionati mai mult, sau sa facet tot felul de jocuri psihologice.big grin sau puteti vorbi mai mult pe mess.big grin