| Flo_7862 a întrebat:

am si eu nevoie de putin ajutor, cine imi poate recomanda sau chiar sa imi spuna un ritual de spiritism, rog seriozitate, sa nu se bage toti "inteligentii" in seama, chiar vreau sa ma ajutati, Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu stiu, dar vroiam doar sa-ti urez succes, admir oamenii cu curajul astawinking

| Flo_7862 explică (pentru MenInShadow):

Merci man! Sper sa ajung unde vreau...

7 răspunsuri:
| Denisa_7218 a răspuns:

Nu ca m-as baga in seama nu am nici o trebuie cu din astea dar vrea sa te atentionej ca astfel de ritualuri sunt foarte puternice si au efect negatif asupra omului! nu e bine ce vrei sa faci.e blasfemie!

| dadonexus a răspuns:

Ce spiritism ma omule esti dus cu capu de crezi in atrocitati din astea? Ai doi ani sa crezi in demoni si bau bau la balamuc cu tine.

| dadonexus a răspuns:

Ce rahat ai fumat ca vreau si eu big grin

| Flo_7862 explică (pentru dadonexus):

O sa fumez cand o sa fac, altfel nu pot ajunge in conexiune cu ele laughing, dar intai vreau un ritual, ca nu stiu absolut nimic, sau ritual pentru tabla quija...

| Hydrangeaceae a răspuns:

Salutare! Doamne fereste, apara-ne si pazeste-ne! Eu unul nu te sfatuiesc nici sa NU indraznesti sa faci asa ceva pentru ca poti savarsi unul dintre cele mai mare pacate impotriva Sfantului Duh, pacate care nu se iarta! Nu te juca cu focul pentru ca te poti arde! Nu este de glumit. Poti ajunge in iad pentru asa ceva. Ai mare grija. Gandeste-te bine de vreo cateva ori inainte de a face ceva! Fiecare om este responsabil in totalitate pentru fiecare fapta ce o savrseste iar Dumnezeu vede si asculta (este omiscient si omipotent)!

| Flo_7862 explică:

Nu am nevoie de asemnea raspunsuri, tie poate tie frica, mintea ta e plina de frica, trebuie sa stii sa te controlezi, plus ca persoanele moarte nu iti vor raul, chiar se bucura cand vad ca ne intereseaza de ele...