| AnaMaria2719 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor, ce ati face ca sa eliminati violenta si discriminarea impotriva femeilor? Seriozitate va rog!

3 răspunsuri:
| alinagyo a răspuns:

Buna,din pacate nu se poate face nimic in privinta asta pentru ca sunt femei carora le este frica de barbati, sau pur si simplu femei proaste care gandesc ca nu se va mai intampla (desigur ca daca da o data va da si a doua oara ).Eu as sustine si as promova mai mult organizatiile care incurajeaza femeile sa plece dintr-un mediu violent.

| Sherlockdima a răspuns:

Legile impotriva violentei, as face sa fie mai aspre.