| Mycky'sz_Mycky_1993 a întrebat:

am si eu o dilema. monitorul Samsung, model S19B150N are boxe incorporate? big grin

3 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Daca se precizeaza ca are boxele asa e, banuiesc ca e de pe internet, mai ales acum cu black friday, daca nu e precizat nu ti se ofera boxele

| Mycky'sz_Mycky_1993 explică (pentru marinaa9):

Nu e de pe internet scumpo si nici nu are legatura cu black fridy.winking abtine-te!

| marinaa9 a răspuns (pentru Mycky'sz_Mycky_1993):

Am spus ' banuiesc', tu trebuia sa precizezi de unde le iei, si ti-am raspuns destul de civilizat la intrebare