| paulthegame a întrebat:

mi-am luat de curand un pc monitor samsung 17" syncmaster172n si are boxe incorporate, stie cineva cum sa le fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cat costa un astfel de monitor, iar la pretul asta sigur ai si un User guide :)) Daca l-ai luat SH, poti descarca manualul de utilizare de aici http://www.retrevo.com/......ci663/t/2/

3 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Ai nevoie de un cablu separat conectat la iesirea audio de la pc.E un cablu audio cu mufe jack-jack 3, 5.Pe monitor trebuie sa mai ai o mufa mama de 3, 5 exact ca alea de la pc.

| titi a răspuns:

Daca e monitorul asta: http://reviews.cnet.com/......65.html,nu cred ca ai boxe incorporate, chiar daca pare ca ar avea.

| Iulianavaintreaba a răspuns:

Pai intrii in control panel, apoi intrii la imaginea cu difuzor unde scriesounds and audio devices si apoi da click pe advanced jos si iti arata un monitor, iar dedesubt o sa vezi o bara in care ai si tu modelul de ecran cu tot cu boxe sub numele de moniyor mountid stereo speckers si dai ok si gata! Funda?