| valentinalina a întrebat:

Buna :* am si eu o intrebare cine s. a nascut primul oul sau gainalaughingfundita

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In primul rand nici oul nici gaine nu se naschappy iar in al 2-lea rand normal ca gaina daca ar fi fost oul nu ar fi avut cine sa-l cloceascabig grin.

| Jessica a răspuns:

Gaina

| BiaSiAtat a răspuns:

Gaina

| forever4you a răspuns:

Nuss`big grin

Cred ca gaina dar gaina vine din ou dar oul din gaina.deci nuss` din astealaughing

| SteauaNordului a răspuns:

Oul.
inainte sa apara gaina au fost dinozaurii care se ouau. gaina este rezultatul a ce a fost dupa ce a cazut meteoritul de a ucis dinozaurii, gaina este un dinozaur modificat genetic laughing)

| Puffy26 a răspuns:

Bunăă. Oul nu?laughing

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Pai nu Dumnezeu a facut gaina si gaina a facut oul?laughing
gaina big grin