| Ciofii a întrebat:

Cine s-a nascut primul oul sau gaina?

Răspuns Câştigător
| CookIEz a răspuns:

Gaina

2 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Eu zic ca oul, adica pe vremea dinozaurilor, unul dintre dinozauri si-a tras-o cu un vultur sti si, si dupa aia cand so prabusit meteoritu ala peste pamant, vulturul si-a luat oul si a plecat la tarile unde nu ninge cu meteoriti, dupia oul s-a nascut chiar in ghiarele mamei cand a vrut sa scape si din neatentie l-a scapat iintro apa de aia toxica, si deseurile de acolo l-au transformat intr-o gaina.

rolling on the floor ce imaginatie bogata am, se intelege tot nu rolling on the floor)), ma apuca si pe mine la ore fixe de laughing)

| DanAmarandei a răspuns:

Celula, prietene! Apoi molecula, aminoacidul, proteina si asa mai departe!