| denisedede a întrebat:

Buna am si eu o intrebare... de luna trecuta am avut operatii la masele, infine a fost o perioada in care am luat multe antibiotice, cu pauze scurte. Intrebarea este, pot deregla acestea menstruatia, sau poate sa iti intarzia de la ele? Trebuia sa imi vina in 14, atunci nu am luat antibiotice dar am inceput sa iar din 16. De obicei imi venea cu doua zile inainte de data exacta. Multumesc

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Se poate intampla ca de la antibiotice sa iti intarzie menstruatia cateva zile, depinde si de la persoana la persoana