| annony a întrebat:

.am si eu o intrebare. Deci:
eu inainte eram asa mai timid, dar acum am inceput sa ma inteleg cu astia mai populari, si ma inteleg destul de bine cu ei, am mai si iesit, e misto, insa mi se intampla de exemplu sa stau cu ei la un suc undeva, sau chiar sa vina persoane noi, si nu prea stiu ce sa le spun / sau sa ii intreb, si mi se intampla asa uneori sa stau sa ma uit al ei o. o... si ma enereaza. Pls dati mi niste idei de ce as putea sa ii intreb sau sa le spun sau ce as putea sa le raspund la diferite intrebari... /ce faci?, blabla. mersi!

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Intreaba ceva de genul ''ba, mama ta ce mai face?''

5 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Daca nu esti sociabil de fel, ai vrea sa te invete cineva cum sa te comporti? Fii tu insuti.

| annony explică (pentru CrazyTeenager):

Apf ziceam asa ca mi se mai intampla...eram curios ce zice lumea

| CrazyTeenager a răspuns (pentru annony):

Bun asa frate, pai atunci lasa-i si pe ei sa se bage in seama cu tine, nu e cazul sa ii sufoci cu intrebari, poti sa ii intrebi de mama, tata, bunic, frate, sora cum zice tovarasu' mai sus, dar nu e o replica pe care o poti memora, vine totul de la sine, la asta ma refeream, oricum succes cu gasca.

| annony explică (pentru CrazyTeenager):

Okey mersi de raspuns oricumtongue