| elle_2481 a întrebat:

am si eu o intrebare iubitul meu urmeaza sa faca 18 ani. si nu stiu ce cadou mai special i-as putea face.winking. va rog ajutati-ma.winking

1 răspuns:
| rox13yy a răspuns:

Buna iata parerile mele:un parfum favorit,o bratarica din argint,un deodorant,aftershave(daca se barbiereste),o camasa sau un tricou cu o culoare favorita lui,o cravata sau o curea,o petrcere surpriza,o cina romantica sh o seara de neuitat,vreo crema daca stii ca foloseste sh ce foloseste, un lantisor cu pandativ cu initiala ta, o pereche de pantaloni de 3 sferturi.ce zici de ideile mele? un vot plz