| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, mi-am facut o supra-doza, tata are diabet si i-am luat seringa si am dat-o la cel mai mare numar, si mi-am facut mie, in speranta ca o sa mor, ce am facut este corect? pot potii ceva? Specific ca am baut si o cana plina de medicamente

3 răspunsuri:
| MrJoker30 a răspuns:

Numai muri. Gandeste-te la ceva mai bun. Gaseste un hobby la care te pricepi. Daca suferi la un moment dat vei iesi din asta, dar daca te vei sinucide, o sa traiesti intr-un continuu chin in iad. fii tare iti zic! big grin

| Canndii a răspuns:

Poate e târziu, dar acum văd întrebarea.
Nu vei muri(cred ca ești bine).
Probabil ai avut o hipoglicemie mare, posibil Pre-coma sau coma, așa e?
M-am gândit și eu la asemenea acțiune dar am renunțat rolling on the floor)

| CristinaAnnabella a răspuns:

Daca ai luat medicamente bea lapte acum seara si o sa vomiti tot