| aalwayss a întrebat:

:*
Am si eu o intrebare puppy dog eyes. Ce metode de copiat mai stiti? La teste. teze, vreau sa spun :*. Cele mai bune metode primesc fundita!
Ms:*laughing

3 răspunsuri:
| anonimulus a răspuns:

Dc iti e lene sa gandesti? fraterolling on the floor) scrii pe telefon lectia sau o scrie colega ta si trm sms prin clasa. cu intrebari ce vrei tu. merge si cu foi dar daca te prinde.laughing

| anonimulus a răspuns:

Tu nu stii. phoaa trm sms. cu intrebari prin cls sau scrii lectia pe telefon faza cu foile nu o face ca daca te prinde ai nota 1 sau 2 cat se da la voi.

| kdanny a răspuns:

Net pe telefon, copiezi pe rupte daca stai in ultima banca, sau ma rog si-n prima, cand profa sta-n spate.