| Cutuuuuu a întrebat:

Buna am si eu o intrebare si cel mai frumos raspuns va primii funda : Vine 8 martie dar nu am strans banii si nu am de unde sa iau cum pot strange niste banuti sau ce cadou MANUAL as putea face? happy Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Când mergi la şcoală, îi spui mamei/tatei să îţi dea bani de pachet, 2 lei sau aşa ceva. Într-o săptămână strângi vreo 10 lei.
Eu de 8 martie îi fac o felicitare quilling+ceva origami, inspirat de pe:
www.cristina-funquilling.blogspot.com

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai timp sa mai strangi pana pe 8 Martie.

| Cutuuuuu explică (pentru darrio2007):

Mersii pentru raspuns happy

| lunathemoon a răspuns:

Poti o felicitare, un desen sau prin tehnca
quilling ceva... de exemplu http://2.bp.blogspot.com/......GP9231.jpg

| LexaHD a răspuns:

Poti sa-i ceri tatalui tau niste bani sau ăăăm poti sa-i faci o felicitare si sa ii iei un trandafir. Nu trebuie cadouri semnificative, un mic gest contează.