| Rebeca1567 a întrebat:

am si eu o intrebare,stiu ca ma veti judeca gresit,dar vreau sa zic ca inimii nu-i poti spune pe cine sa iubeasca. Am cunoscut un baiat foarte dragut, am vorbit mereu, in fiecare zi cate 4 5 ore la telefon el este plecat in afara,mereu ma suna si vorbim doar ca doi prieteni pentru ca nu i-am acceptat mai mult decat o simpla prietenie, de ce? Pentru ca are o iubita(nu s-au vazut niciodata, vorbesc de 5 luni pe internet) dar faza e ca eu m-am indragostit de el si nu stiu ce sa fac sad. Ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| UnBroken2016 a răspuns:

Sa iti iei gandul de la el. Cauta unul care iti este aproape nu la naiba cu carti.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

O solutie e sa te indragostesti de altul, de unul care nu are iubita.