| iloveu4ever a întrebat:

Am si eu o intrebare! Sunt noua in faza cu netul pe un router wireless si luna viitoare imi iau tableta si nu stiu cum sa fac cu internetul pe tableta. Am auzit ca la router trebuie sa bag camblu de internet in el, dar eu nu pot sa scot cablu de la PC asa ca am inteles ca se poate cu o cartela sau adaptor? ce este ala adaptor? AJUTOR! dau FUNDA!

1 răspuns:
| Walhalla a răspuns:

Poi ruteru` ma gandesc ca are wirelles, pornesti wirellesul intri apoi in setarile tabletei undeva la conectivitate si iti va aparea o retea de w-lan.Dai pe ea, bagi keyul(daca ai asa ceva, e scris pe spatele routerului)si gatalove struck Funda?