| AllexAlexandra a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. Daca esti mai diferit de altii de ce toata lumea se indeparteaza de tine? De exemplu eu ma imbrac mereu in adidasi tricouri si blugi ascult muzica rock si scremo si toti tipa pe strada la mine si prietena mea ciudate. Adica nu inteleg de ce sunt asa ciudata? Diferita recunosc sunt da ciudata nu cred.

Răspuns Câştigător
| DirtyBlood a răspuns:

E vina societatii asteia de rahat din tara si din lume.
Daca intreci putin rutina de zi de zi si normalul deja esti considerat ceva care merita sa fie luat in deradere.
si eu ascult rock metal si screamo dar ma doare fix in c.u.r. de ce zice restul.
dao'n p.la oh go on nu'i stres.
Pa, pa

4 răspunsuri:
| Mihaela_3187 a răspuns:

Pai, ei sunt asa ca tine pentru ca nu te accepta cum esti. Esti deiferita, da.Pur si simplu poate nu le place asa genuri de persoane ca tine. Dar nu-ti fa griji, cu timpul te vei schimba si ei te vor accepta cum esti daca vor fi prieteni sau cei de pe strada daca vor fi normali cel putin te vor accepta. partea cea mai grea pentru tine e sa te schimbi. Succes incearca sa eviti persoanele care tipa la tinewinking

| IonelaNela97 a răspuns:

Nu esti ciudata deloc fac asta doar sa te supere,impunate, nu lasa pe nimeni sa iti comentezewinkingdin ciuda fac astasad si au gasit o metodalitate sa te atace sa nu arati ca iti e rusine sau nu suporti ce zic ei ca te vor face in alt mai fel mai raw.sad aplica arta pumnului big grins-au arata indiferenta, tu sti cel mai bine ce sa faciwinking

| ArcAnna a răspuns:

Te porti aiurea. spre exemplu eu ies cu bocancii pe strada si de mine nu se ia nimeni

| Daniel97 a răspuns:

Nu-i baga in seama nu sunt decat niste retardati, incapabili sa inteleaga fiinte cu un nivel de inteligenta mai crescut si care chiar au cei 7 ani de acasa.
Asa e Romania o tara de rahat, plina de manelisti inculti, care se iau de tine fara motiv.Parca am fi un fel de savanti in Evul Mediu, iar ei plebea care ne crede un fel de vrajitori si vor sa ne arda pe rug.
Nici sa nu-i bagi in seama.